Zamów u mnie projekt ogrodu

Projekt ogrodu
Projekt powstaje po konsultacjach i wizji lokalnej u Ciebie, zgodnie Twoimi oczekiwaniami i marzeniami. Planując Twój ogród będę mieć na uwadze szereg czynników.  Uwzględnię warunki jakie panują na Twojej działce. Będę patrzeć na rodzaj gleby, ukształtowanie terenu, styl domu, widok z jego okien.  Niezwykle istotne przy planowaniu jest nasłonecznienie terenu, a także najbliższe otoczenie.
Twoje ogrodowe preferencje mają ogromne znaczenie. Zapytam Cię czy lubisz ogrody uporządkowane, geometryczne czy raczej o swobodnym,  nieformalnym charakterze. Może masz ulubione rośliny albo ulubione kolory?  A może jest coś czego nie lubisz w ogrodzie? Pokażę Ci na zdjęciach  przykłady różnych ogrodów. Mogą one ułatwić podjęcie decyzji jaki styl najbardziej Ci odpowiada.
Planując ogród, określimy na początku jego ogólny kształt. Następnie doprecyzujemy wszystkie detale – roślinność, nawierzchnie, małą architekturę ogrodową, oświetlenie.
Patrz moja ankieta Ogród szyty na miarę.
Na etapie projektowania ogrodu będziemy się liczyć z budżetem na jego realizację.  Jeśli będziesz zainteresowany realizacją ogrodu ze mną przygotuję dla Ciebie kosztorys prac.

Elementy projektu
W skład moich projektów wchodzi część opisowa i graficzna. Część opisowa to przedmiar zieleni i robót, ogólne zalecenia pielęgnacyjne, wykaz roślin wraz z ich charakterystyką i orientacyjnym kosztem.
Część graficzna to rzut ogrodu wykonany w programie Realtime Landscaping Architect, który umożliwia oglądanie projektu w 3D.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą zadzwoń lub napisz do mnie!
tel. 609 951 632   biuro@babkawogrodzie.pl

cropped-logo_babka_zielone.jpg