Zamów u mnie projekt ogrodu

mg_17.03_9
Magdalena Greń

O mnie
Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów.
To moja praca, ale również niegasnąca pasja przynosząca wiele satysfakcji.
Dokładam wszelkich starań, aby projekt ogrodu był dopasowany do Ciebie,
a przebywanie w nim sprawiało Ci przyjemność.

Projekt ogrodu
Projekt powstaje po konsultacjach i wizji lokalnej u Ciebie, zgodnie Twoimi oczekiwaniami i marzeniami. Planując Twój ogród będę mieć na uwadze szereg czynników.  Uwzględnię warunki jakie panują na Twojej działce. Będę patrzeć na rodzaj gleby, ukształtowanie terenu, styl domu, widok z jego okien.  Niezwykle istotne przy planowaniu jest nasłonecznienie terenu, a także najbliższe otoczenie.
Twoje ogrodowe preferencje mają ogromne znaczenie. Zapytam Cię czy lubisz ogrody uporządkowane, geometryczne czy raczej o swobodnym,  nieformalnym charakterze. Może masz ulubione rośliny albo ulubione kolory?  A może jest coś czego nie lubisz w ogrodzie? Pokażę Ci na zdjęciach  przykłady różnych ogrodów. Mogą one ułatwić podjęcie decyzji jaki styl najbardziej Ci odpowiada.
Planując ogród, określimy na początku jego ogólny kształt. Następnie doprecyzujemy wszystkie detale – roślinność, nawierzchnie, małą architekturę ogrodową, oświetlenie. Na etapie projektowania ogrodu będziemy się liczyć z budżetem na jego realizację.

Elementy projektu
W skład projektu wchodzi część opisowa i graficzna. Część opisowa to przedmiar zieleni i robót, ogólne zalecenia pielęgnacyjne, wykaz roślin wraz z ich charakterystyką i orientacyjnym kosztem.
Część graficzna to rzut terenu ze szczegółowym zaplanowaniem roślinności, umiejscowieniem rabat i trawników, przebiegiem ścieżek i alejek ogrodowych, rozplanowaniem elementów małej architektury. Rzut wykonywany jest w programie Realtime Landscaping Architect, który umożliwia oglądanie projektu w 3D.
Projekt, który wykonuję, bez problemu zrealizuje firma wykonawcza, ale umożliwia on również samodzielną realizację.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą
zadzwoń: tel. 609 951 632
lub napisz do mnie:
biuro@babkawogrodzie.pl

cropped-logo_babka_zielone.jpg

BWO Magdalena Greń
Abyś mógł cieszyć się ogrodem!

Rekomendacje: